środa, 23 marca 2016

Lábo Beauty Nail Gel Nails stick on - żelowe naklejane paznokcie

Lábo Beauty Nail Gel Nails stick on - żelowe naklejane paznokcie - dostępne w Naturze za 15zl i w Hebe za ok 20zł

To już moje trzecie podejście do tych właśnie paznokci. I wiecie co ? Jestem jak najbardziej zadowolona ! paznokcie mają same plusy ! Jako pierwszy plus to napewno cena - w drogerii Natura kosztuja one 14.99, częsta są tez na nie przeceny gdzie cena wynosi ok 10zł - jak na tnie paznokcie cena idealna ! Po drugie bardzo łatwa aplikacja paznokci i ich ściąganie - po tygodniu porostu same juz odpadaja, bo taki jest ich mniej więcej coś trzymania się na naturalnej płytce. Po trzecie mają 2 rozmiary szerokosci płytki wiec spokojnie dopasowują się do płytki, a co za tym się wiąże jedne opakowanie może nawet strczyć na dwa razy (w przypadku krótszych tych fioletowych bo dłuższe mają nieparzysztą liczbę). Jako jedynyinna tych paznokci jest to ze kiedy doyay włosów to one wchodzą pomiędzy szczelinę płytka a paznokieć ta gdzie nie ma żelu co jest dość uciążliwe.
Ale za cenę 15zł łatwo dostępnych przy balnej aplikacji są one hitem da oob które nie są z wyglądu własnej płytki - a ich największą zaletą to to że nie niszczą naszej płytki.

Bardzo serdecznie polecam was nie te żelowe paznokcie - z tego co widziałam jest kilka kolorów i wzorów o 2 rozmiary do wyboru.

SPOSÓB APLIKACJI :

1. Odtłuść paznokcie zmywaczem.
2. Dopasuj odpowiedni rozmiar i kształt do paznokci.
3. Odklej folie, która zabezpiecza klej.
4. Dopasuj paznokieć do płytki i mocno dociśnij ok 5s.
5. Gotowe ! Teraz możesz cieszyć się pięknymi paznokciami.

JAK ZDJĄĆ PAZNOKCIE ?
1. Podchacz delikatnie paznokcia i zaaplikuj zmywacz tak aby rozpuścić klej, możesz też moczyć paznokcie w zmywaczu ale jest to nizdrowe dla twoich skórek.
2. Po odczekaniu chwili oderwij paznokcie, ale pamietaj nie rób nic na siłę bo tylko zniszczysz płytkę.

Pozdrawiam wasza Marchewa :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz